Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


opac:rezervace_cisla_casopisu

Rezervace konkrétního čísla časopisu

Na rozdíl od knih pro rezervaci konkrétního čísla časopisu je nutné použít odkaz „Rezervace čísla časopisu“ v seznamu dostupných čísel 1).

  1. Vyhledejte v katalogupořadovaný časopis a otevřte detailní záznam
  2. Sjeďte až do spodní části záznamu a rozbalte lištu s nápisem „Dostupná čísla“  3. Rozbalte odkaz se souhrnem dostupných čísel 2).  4. Najděte řádek obsahující číslo časopisu, které si chcete rezervovat a klikněte na odkaz „Rezervace čísla časopisu“ 3)  5. Poté postupujte jako při zadání běžné rezervace.

Mohlo by Vás také zajímat

1)
tlačítko „Rezervovat“ v seznamu vyhledaných dokumentů nebo v detailním záznamu o dokumentu slouží k rezervaci kteréhokoliv exempláře vyhledaného titulu, takže při jeho použití v případě časopisu by nebylo možné vybrat, které číslo chcete - rezervace by byla splněna prvním číslem daného titulu, které by se vrátilo do knihovny
2)
Pokud je odkazů více, vyberte ten, který obsahuje číslo, které si chcete rezervovat
3)
V seznamu dostupných ročníků se na prvním místě zobrazí rozbalená čísla nejnovějšího ročníku. Pokud chcete rezervavat číslo z jiného než nejnovější ročníku, rozbalte seznam jednotlivých čísel kliknutím na odkaz označující požadovaný ročník.
/var/www/eg-wiki.osvobozena-knihovna.cz/data/pages/opac/rezervace_cisla_casopisu.txt · Poslední úprava: 2017/11/15 09:35 autor: ece