Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


opac:prvni_prihlaseni

První přihlášení

Pro přihlášení použijte přihlašovací údaje, které jste dostali při registraci do knihovny.

Po prvním přihlášení je z bezpečnostních důvodů nutné změnit heslo!!!

Doporučujeme také zkontrolovat (případně opravit) e-mailovou a kontaktní adresu.

Pokud jste se poprvé přihlašovali pomocí čísla průkazu, doporučujeme, abyste si nastavili přihlašovací jméno, které se snadno pamatuje - nebudete si tak muset pamatovat číslo průkazu (čtenáři, kteří se registrovali přes online formulář, si při registraci už přihlašovací jméno zvolili, takže není nutné ho měnit).

  • V online katalogu klikněte na tlačítko „Moje konto“.  • Do pole „Uživatelské jméno nebo číslo průkazu“ zadejte čárový kód /číslo průkazu / přihlašovací jméno, které jste dostali při registraci do knihovny.
  • Do pole „Heslo nebo PIN“ zadejte heslo (čtyřmístný číselný kód), který jste dostali při registraci.  • Potvrďte přihlašovací údaje tlačítkem „Přihlásit se“.
    (Pozn.: V případě, že se objeví varování týkající se bezpečnostního certifikátu serveru, je možné bez obav potvrdit výjimku, server je bezpečný, jen není aktuálně certifikován externí agenturou.)
Mohlo by Vás také zajímat

Byla pro Vás tato nápověda užitečná? Pokud máte nějaké náměty nebo připomínky, napište nám.

/var/www/eg-wiki.osvobozena-knihovna.cz/data/pages/opac/prvni_prihlaseni.txt · Poslední úprava: 2020/04/16 17:48 autor: zuzanaz