Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


vypujcni_protokol:no_matchpoint

Toto je starší verze dokumentu!


Chybové hlášení "no_matchpoint" při výpůjčce

Zkontrolujte:

Ve čtenářském kontě:

  • Čtenářskou kategorii (uživatelské oprávnění):

nesmí být použita čtenářská kategorie, která není nastavena jako „Skupina uživatelů“ (Administrace serveru → Skupiny uživatelských oprávnění, zaškrtávací pole „Skupina uživatelů“). Např. v Knihovně Jabok je skupina Čtenář (Patron) nadřazena všem skupinám uživatelů (např. „běžní uživatelé“, „Učitelé“ apod., ale není nastavena jako aktivní „skupina uživatelů“, takže pokud je použita ve čtenářském kontě, objevuje se chybové hlášení no_matchpoint (chybí shoda)

V atributech exempláře

(F5 > Akce pro vybrané exempláře/pravým tlačítkem myši): > buď Show Item Details [Zobrazit detaily exempláře] pro zobrazení nebo Editovat atributy exempláře [dit Item atributes] pro úpravy) zkontrolovat: a) Modifikátor výpůjčky (Circulation modifier) – musí být nastaveno: A- běžná absenční výpůjčka b) Příruční knihovna (Reference) – musí být nastaveno „Ne“ Pokud se no_match_point vyskytne při předkatalogizaci, jedná se obvykle o problém modifikátoru výpůjčky (modifikátor chybí nebo je špatně vybraný)

/var/www/eg-wiki.osvobozena-knihovna.cz/data/attic/vypujcni_protokol/no_matchpoint.1359554697.txt.gz · Poslední úprava: 2013/01/30 15:04 (upraveno mimo DokuWiki)