Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


vypujcni_protokol:pujcovani

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
Následující verze
Předchozí verze
vypujcni_protokol:pujcovani [2013/02/01 21:37]
ece
vypujcni_protokol:pujcovani [2013/02/01 21:40] (aktuální)
Řádek 36: Řádek 36:
   ​   ​
 ===== Evidence prezenčních výpůjček ===== ===== Evidence prezenčních výpůjček =====
-Prezenční výpůjčky jsou evidovány bez vztahu ke konkrétnímu čtenářskému kontu. Prezenční výpůjčky nejsou započítávány do statistik běžných výpůjček. 
  
   - V hlavním menu vyberte //​**"​Výpůjční protokol"​ → "​Zaznamenat prezenční výpůjčku"​**//​ nebo stiskněte klávesu //​**"​F6"​**//​.   - V hlavním menu vyberte //​**"​Výpůjční protokol"​ → "​Zaznamenat prezenční výpůjčku"​**//​ nebo stiskněte klávesu //​**"​F6"​**//​.
   - Doplňte počet ​ prezenčních užití pro daný exemplář a poté zadejte čárový kód exempláře. \\ \\ {{:​wiki:​obr-dok:​prezencni_vypujcka.jpg|}} \\  \\   - Doplňte počet ​ prezenčních užití pro daný exemplář a poté zadejte čárový kód exempláře. \\ \\ {{:​wiki:​obr-dok:​prezencni_vypujcka.jpg|}} \\  \\
   - Klikněte na tlačítko //​**"​Potvrdit"​**//​.   - Klikněte na tlačítko //​**"​Potvrdit"​**//​.
 +
 +Prezenční výpůjčky jsou evidovány bez vztahu ke konkrétnímu čtenářskému kontu. Nejsou také započítávány do statistik běžných výpůjček. ​
 +Jako prezenční výpůjčku lze zaznamenat i exempláře,​ které není možné půjčovat (např. jsou nastaveny jako prezenční exempláře).
  
    
  
/var/www/eg-wiki.osvobozena-knihovna.cz/data/pages/vypujcni_protokol/pujcovani.txt · Poslední úprava: 2013/02/01 21:40 (upraveno mimo DokuWiki)