Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


sluzebni_klient:nastrojova_lista

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
Následující verze
Předchozí verze
sluzebni_klient:nastrojova_lista [2013/08/15 23:10]
ece
sluzebni_klient:nastrojova_lista [2013/08/15 23:11] (aktuální)
Řádek 3: Řádek 3:
 Nástrojová lišta obsahuje tlačítka umožňující ​ rychlý přístup k některým funkcím služebního klienta Evergreen. Nástrojová lišta obsahuje tlačítka umožňující ​ rychlý přístup k některým funkcím služebního klienta Evergreen.
 Standardně existují v evergreenu přednastavené lišty se sadou tlačítek pro katalogizaci a výpůjčky. Výběr lišty, výběr tlačítek nebo zobrazení ikon je možné přizpůsobit. Zobrazení lišty je také možné zcela vypnout. Standardně existují v evergreenu přednastavené lišty se sadou tlačítek pro katalogizaci a výpůjčky. Výběr lišty, výběr tlačítek nebo zobrazení ikon je možné přizpůsobit. Zobrazení lišty je také možné zcela vypnout.
-Nastavení je možné provést jak na úrovni knihovny, tak také individuálně pro konkrétní pracovní stanici/​uživatele. ​\\ \\ {{:​wiki:​obr-dok:​nastrojova-lista.png|}}+Nastavení je možné provést jak na úrovni knihovny, tak také individuálně pro konkrétní pracovní stanici/​uživatele. ​ \\ {{:​wiki:​obr-dok:​nastrojova-lista.png|}}
  
  
/var/www/eg-wiki.osvobozena-knihovna.cz/data/pages/sluzebni_klient/nastrojova_lista.txt · Poslední úprava: 2013/08/15 23:11 (upraveno mimo DokuWiki)