Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


sprava_systemu:nastaveni_tisku

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
sprava_systemu:nastaveni_tisku [2019/08/27 17:16]
ece
sprava_systemu:nastaveni_tisku [2021/07/30 15:04] (aktuální)
ece [Instalace rozšíření Hatch]
Řádek 11: Řádek 11:
 ==== Instalace rozšíření Hatch ==== ==== Instalace rozšíření Hatch ====
 Pro fungování rozšíření Hatch je vyžadován Java Runtime Environment (JRE) verze 1.8 nebo vyšší. Nejnovější verzy JRE lze stáhnout na adrese: Pro fungování rozšíření Hatch je vyžadován Java Runtime Environment (JRE) verze 1.8 nebo vyšší. Nejnovější verzy JRE lze stáhnout na adrese:
-https://www.java.com/en/download/help/windows_manual_download.xml nutné mít v počítači nainstalovaný+https://www.java.com/en/download/help/windows_manual_download.xml
  
 Stáhhněte si rozšíření Hatch na adrese https://evergreen-ils.org/egdownloads/. Stáhhněte si rozšíření Hatch na adrese https://evergreen-ils.org/egdownloads/.
Řádek 20: Řádek 20:
   - Pokud se Vám automaticky nenainstaluje rozšíření do prohlížeče, jděte do Internetového obchodu Chrom, vyhledejte rozšíření Hatch a ninstalujte jej do svého prohlížeče.    - Pokud se Vám automaticky nenainstaluje rozšíření do prohlížeče, jděte do Internetového obchodu Chrom, vyhledejte rozšíření Hatch a ninstalujte jej do svého prohlížeče. 
   - Při dalším otevření Chromu by prohlížeč měl sám poznat, že jste nainstalovali nové rozšíření a zeptat se, jestli jej chcete aktivovat. Pokud se tak nestane:   - Při dalším otevření Chromu by prohlížeč měl sám poznat, že jste nainstalovali nové rozšíření a zeptat se, jestli jej chcete aktivovat. Pokud se tak nestane:
-     Kolikněte na tlačítko pro přizpůsobení Chromu vpravo nahoře (tlačítko se třemi tečkami pod sebou) a vyberte "Další nástroje" => "Rozšíření"+     Klikněte na tlačítko pro přizpůsobení Chromu vpravo nahoře (tlačítko se třemi tečkami pod sebou) a vyberte "Další nástroje" => "Rozšíření"
      - V seznamu rozšíření najděte Hatch a aktivujte jej      - V seznamu rozšíření najděte Hatch a aktivujte jej
  
/var/www/eg-wiki.osvobozena-knihovna.cz/data/pages/sprava_systemu/nastaveni_tisku.txt · Poslední úprava: 2021/07/30 15:04 autor: ece