Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


opac:sprava_seznamu

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
Následující verze
Předchozí verze
opac:sprava_seznamu [2019/07/12 20:30]
ece [Zobrazení uložených seznamů]
opac:sprava_seznamu [2020/04/16 17:29] (aktuální)
zuzanaz [Mohlo by Vás také zajímat]
Řádek 9: Řádek 9:
   * Počet zobrazených seznamů na stránku můžete změnit na kartě //**"Osobní údaje a nastavení"**// -> //**"Nastavení seznamů"**//   * Počet zobrazených seznamů na stránku můžete změnit na kartě //**"Osobní údaje a nastavení"**// -> //**"Nastavení seznamů"**//
   * Na kartě //**"Nastavení seznamů"**// můžete změnit také počet zobrazených položek v jednotlivých seznamech.   * Na kartě //**"Nastavení seznamů"**// můžete změnit také počet zobrazených položek v jednotlivých seznamech.
-  * U každého seznamu se zobrazuje název a popis (pokud byl popis přidán). Vpravo vedle seznamu se zobrazují tlačítka pro práci s celým seznamem \\  \\ {{:opac:ulozene_seznamy.png|}} \\  \\ +  * U každého seznamu se zobrazuje název a popis (pokud byl popis přidán). Vpravo vedle seznamu se zobrazují tlačítka pro práci s celým seznamem\\  \\ {{:opac:ulozene_seznamy.png|}} \\  \\ 
       * Tlačítko //**"Sdílet"**// umožní sdílení seznamu s dalšími uživateli online katologu. Pokud je seznam sdílen, zobrazuje se naopak tlačítko //**"Skrýt"**//.       * Tlačítko //**"Sdílet"**// umožní sdílení seznamu s dalšími uživateli online katologu. Pokud je seznam sdílen, zobrazuje se naopak tlačítko //**"Skrýt"**//.
-      * Tlačítko //**"Smazat seznam"**// slouží pro zrušení seznamu +      * Tlačítko //**"Smazat seznam"**// slouží pro zrušení seznamu. 
-      * Tlačítem //**"Stáhnout CSV"**// se se vytvoří textový soubor se seznamem jednotlivých knih ve formátu CSV (hodnoty jsou odděleny čárkami) +      * Tlačítem //**"Stáhnout CSV"**// se se vytvoří textový soubor se seznamem jednotlivých knih ve formátu CSV (hodnoty jsou odděleny čárkami). 
-      * Pokud klikneme na tlačítko //**"Nastavit jako výchozí seznam"**//, vybraný seznamy se při [[opac:pridani_do_seznamu|přidávání knihy  do seznamu]] zabrazí hned za dočasným seznamem. Tuto volbu je možné zrušit tlačítkem //**"Zrušit volbu výchozího seznamu"**// +      * Pokud klikneme na tlačítko //**"Nastavit jako výchozí seznam"**//, vybraný seznamy se při [[opac:pridani_do_seznamu|přidávání knihy  do seznamu]] zabrazí hned za dočasným seznamem. Tuto volbu je možné zrušit tlačítkem //**"Zrušit volbu výchozího seznamu"**//. 
-      * Pokud je seznam sdílený s ostatními, zobrazí se také ikona pro RSS kanál a odkaz //**"Zobrazit HTML"**//+      * Pokud je seznam sdílený s ostatními, zobrazí se také ikona pro RSS kanál a odkaz //**"Zobrazit HTML"**//.
  
 ===== Zobrazení položek seznamu ===== ===== Zobrazení položek seznamu =====
Řádek 27: Řádek 27:
  
 ==== Řazení seznamu ==== ==== Řazení seznamu ====
-Řazení jednotlivých položek v seznamu můžete změnit výběrem požadované položky v poli //**"Seřadit seznam podle"**// a kliknuktím na tlačítko //**"Potvrdit"**//+Řazení jednotlivých položek v seznamu můžete změnit výběrem požadované položky v poli //**"Seřadit seznam podle"**// a kliknuktím na tlačítko //**"Potvrdit"**//.
  
 Seřadit položky můžete také kliknutím na odkaz v záhlaví jednotlivých sloupců.  Seřadit položky můžete také kliknutím na odkaz v záhlaví jednotlivých sloupců. 
Řádek 39: Řádek 39:
  \\  \\ {{:opac:razeni_seznamu2.png|}} \\  \\  \\  \\ {{:opac:razeni_seznamu2.png|}} \\  \\
  
---- 
-==== Mohlo by Vás také zajímat ==== 
  
 +----
 +===== Mohlo by Vás také zajímat =====
  
-  * [[opac:vytvoreni_seznamu | Vytvoření nového seznamu ]] +{{section>opac:opac#Seznamy knih&nodate&nouser&noheader}} 
-  * [[opac:pridani_do_seznamu | Přidání knihy do seznamu ]] + 
-  * [[opac:docasny_seznam|Dočasný seznam]] +Byla pro Vás tato nápověda užitečná? Pokud máte nějaké náměty nebo připomínky, [[mailto:knihovna@jabok.cz|napište nám.]]
-  * [[opac:sprava_seznamu | Správa seznamů ]] +
-  * [[opac:zmena_nazvu_seznamu|Změna názvu seznamu]] +
-  * [[opac:sdileni_seznamu_knih|Sdílení seznamu]]+
  
  
/var/www/eg-wiki.osvobozena-knihovna.cz/data/attic/opac/sprava_seznamu.1562956257.txt.gz · Poslední úprava: 2019/07/12 20:30 autor: ece