Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


opac:rezervace

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
opac:rezervace [2020/04/16 17:37]
zuzanaz [Mohlo by Vás také zajímat]
opac:rezervace [2020/04/16 17:38] (aktuální)
zuzanaz
Řádek 1: Řádek 1:
 ====== Zadání rezervace ve čtenářském kontě v online katalogu====== ====== Zadání rezervace ve čtenářském kontě v online katalogu======
  
-Pukud není Vámi zvolený dokument momentálně k dispozici, lze si jej zarezervovat. ((V závislosti na pravidlech knihovny je případně možná také rezervace/objednání dokumentů, které jsou dostupné na regále))Rezervace můžete zadat budˇ z rozhraní [[opac:prace_s_vysledky_vyhledavani|výsledků vyhledávání]] nebo ze zobrazení [[opac:prace_s_detailnim_zaznamem|detailního záznamu]] dokumentu. +Pukud není Vámi zvolený dokument momentálně k dispozici, lze si jej zarezervovat. ((V závislosti na pravidlech knihovny je případně možná také rezervace/objednání dokumentů, které jsou dostupné na regále.)) Rezervace můžete zadat budˇ z rozhraní [[opac:prace_s_vysledky_vyhledavani|výsledků vyhledávání]] nebo ze zobrazení [[opac:prace_s_detailnim_zaznamem|detailního záznamu]] dokumentu. 
   - [[opac:prihlaseni|Přihlaste]] se do svého čtenářského konta.   - [[opac:prihlaseni|Přihlaste]] se do svého čtenářského konta.
   - Vyhledejte požadovaný dokument a klikněte na odkaz  //**"Rezervace**"// u daného dokumentu. \\ \\ {{:opac:rezervace.png?800|}} \\ \\ Zobrazí se dotaz, jakým způsobem chcete být v následné době na připravenou rezervaci **upozorněni**.    - Vyhledejte požadovaný dokument a klikněte na odkaz  //**"Rezervace**"// u daného dokumentu. \\ \\ {{:opac:rezervace.png?800|}} \\ \\ Zobrazí se dotaz, jakým způsobem chcete být v následné době na připravenou rezervaci **upozorněni**. 
/var/www/eg-wiki.osvobozena-knihovna.cz/data/pages/opac/rezervace.txt · Poslední úprava: 2020/04/16 17:38 autor: zuzanaz