Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


vypujcni_protokol:upozorneni_blokace_a_poznamky

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
Následující verze
Předchozí verze
vypujcni_protokol:upozorneni_blokace_a_poznamky [2013/02/24 14:32]
ece
vypujcni_protokol:upozorneni_blokace_a_poznamky [2013/02/24 14:43] (aktuální)
Řádek 89: Řádek 89:
  
 Poznámky slouží ke komunikaci knihovny se čtenářem. Tyto poznámky je možné zobrazit čtenáři prostřednictvím jeho čtenářského konta v OPACu, pro personál jsou viditelné pouze prostřednictvím menu //​**„Poznámky“**//​ (ve čtenářském kontě záložka //​**„Jiné“**//​ → //​**„Poznámky“**//​). Poznámky slouží ke komunikaci knihovny se čtenářem. Tyto poznámky je možné zobrazit čtenáři prostřednictvím jeho čtenářského konta v OPACu, pro personál jsou viditelné pouze prostřednictvím menu //​**„Poznámky“**//​ (ve čtenářském kontě záložka //​**„Jiné“**//​ → //​**„Poznámky“**//​).
 +
 +{{:​wiki:​obr-dok:​poznamky.jpg|}}
 +
 Poznámky je možné mazat (tlačítko //​**„Smazat tuto poznámku“**//​ ) nebo tisknout (tlačítko //​**„Tisknout“**//​). Poznámky je možné mazat (tlačítko //​**„Smazat tuto poznámku“**//​ ) nebo tisknout (tlačítko //​**„Tisknout“**//​).
  
 Pokud je v kontě čtenáře poznámka, po načtení záznamu se pod jménem čtenáře zobrazuje ​ zpráva //​**„Prohlédnout poznámky“**//​. Pokud je v kontě čtenáře poznámka, po načtení záznamu se pod jménem čtenáře zobrazuje ​ zpráva //​**„Prohlédnout poznámky“**//​.
-Vložení / odstranění poznámky  + 
-1. Ve čtenářském kontě klikněte na //​**„Jiné“**//​ → //​**„Poznámky“**//​. +{{:​wiki:​obr-dok:​poznamky2.jpg|}} 
-2. Kliněte na //​**„Vložit novou poznámku“**//​.  + 
-3. Vložte text poznámky. Chcete-li zobrazit poznámku ve čtenářském kontě, zaškrtněte volbu //​**„Viditelná pro čtenáře“**//​. Potvrďte kliknutím na tlačítko //​**„Vložit poznámku“**//​.+=== Vložení / odstranění poznámky ​=== 
 +{{:​wiki:​obr-dok:​poznamky3.jpg|}} 
 + 
 +  - Ve čtenářském kontě klikněte na //​**„Jiné“**//​ → //​**„Poznámky“**//​. 
 +  - Klikněte na //​**„Vložit novou poznámku“**//​.  
 +  ​- ​Vložte text poznámky. Chcete-li zobrazit poznámku ve čtenářském kontě, zaškrtněte volbu //​**„Viditelná pro čtenáře“**//​. Potvrďte kliknutím na tlačítko //​**„Vložit poznámku“**//​. ​\\  \\ {{:​wiki:​obr-dok:​poznamky4.jpg|}} 
 + 
 Čtenář poznámky uvidí v přehledu svých údajů při načtení svého konta v internetovém OPACu. Čtenář poznámky uvidí v přehledu svých údajů při načtení svého konta v internetovém OPACu.
-Smazání poznámky+ 
 +{{:​wiki:​obr-dok:​poznamky5.jpg|}} 
 + 
 +=== Smazání poznámky ​===
 Chcete-li smazat poznámku, ve čtenářském kontě, na karte //​**„Jiné“**//​ zvolte //​**„Poznámky“**//​ a u příslušné poznámky klikněte na tlačítko “**//​Smazat tuto poznámku“**//​. Chcete-li smazat poznámku, ve čtenářském kontě, na karte //​**„Jiné“**//​ zvolte //​**„Poznámky“**//​ a u příslušné poznámky klikněte na tlačítko “**//​Smazat tuto poznámku“**//​.
/var/www/eg-wiki.osvobozena-knihovna.cz/data/pages/vypujcni_protokol/upozorneni_blokace_a_poznamky.txt · Poslední úprava: 2013/02/24 14:43 (upraveno mimo DokuWiki)