Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


vypujcni_protokol:evidence_bezhotovostnich_plateb

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
Následující verze
Předchozí verze
vypujcni_protokol:evidence_bezhotovostnich_plateb [2015/01/04 19:39]
ece
vypujcni_protokol:evidence_bezhotovostnich_plateb [2015/01/04 19:41] (aktuální)
Řádek 8: Řádek 8:
   - Zvolte typ platby //**Převodem**// [šekem]   - Zvolte typ platby //**Převodem**// [šekem]
   - Do pole **//"přijato"//** zapište částku přijatou prostřednictvím platebního převodu.    - Do pole **//"přijato"//** zapište částku přijatou prostřednictvím platebního převodu. 
-  - Pokud je přijatá částka vyšší než poplatky, které čtenář dluží, je nutné zaškrnout pole **//"Místo vrácení převést na zálohu čtenáře"/**v levém dolním rohu rozhraní pro platby. {{ :vypujcni_protokol:prevedeni_zustatku_do_zalohy.jpg }}+  - Pokud je přijatá částka vyšší než poplatky, které čtenář dluží, je nutné zaškrnout pole **//"Místo vrácení převést na zálohu čtenáře"//** v levém dolním rohu rozhraní pro platby.  \\  \\ {{ :vypujcni_protokol:prevedeni_zustatku_do_zalohy.jpg }} \\  \\
   - Ve vyskakovacím okně s názvem  **//"Informace o platebním převodu"//** [Informace o šeku] doplňte do pole **//"číslo účtu"//** [číslo šeku] informaci o bankovním účtu, že kterého byla platba poslána.   - Ve vyskakovacím okně s názvem  **//"Informace o platebním převodu"//** [Informace o šeku] doplňte do pole **//"číslo účtu"//** [číslo šeku] informaci o bankovním účtu, že kterého byla platba poslána.
-  - Podle potřeby uveďte další údaje do pole //Poznámka// a klikněte na tlačítko **//"Potvrdit tuto informaci"//**. {{:vypujcni_protokol:evidence_platebni_prevod.jpg}}+  - Podle potřeby uveďte další údaje do pole //Poznámka// a klikněte na tlačítko **//"Potvrdit tuto informaci"//**. \\  \\  {{:vypujcni_protokol:evidence_platebni_prevod.jpg}}  \\  \\
   - Doporučuje pozvrzení o přijetí platby zaslat e-mailem příslušnému čtenáři (např. jako PDF)   - Doporučuje pozvrzení o přijetí platby zaslat e-mailem příslušnému čtenáři (např. jako PDF)
  
  
  
/var/www/eg-wiki.osvobozena-knihovna.cz/data/attic/vypujcni_protokol/evidence_bezhotovostnich_plateb.1420396745.txt.gz · Poslední úprava: 2015/01/04 19:39 (upraveno mimo DokuWiki)