Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


sluzebni_klient:klavesove_zkratky_a_otvirani_panelu

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
sluzebni_klient:klavesove_zkratky_a_otvirani_panelu [2020/03/21 19:17]
zuzanaz
sluzebni_klient:klavesove_zkratky_a_otvirani_panelu [2020/03/27 15:44] (aktuální)
zuzanaz [Práce s panely a klávesové zkratky pro otvírání panelů]
Řádek 1: Řádek 1:
-======Práce s panely a klávesové ​zkratky pro otvírání panelů======+======Klávesové ​zkratky pro otvírání panelů======
  
-  * Po načtení klienta do webového prohlížeče mohou uživatelé používat navigační ovládací prvky na kartách ​klávesové zkratky pro navigaci. Níže uvádíme několik tipů pro navigaci v prohlížeči,​ které lze používat v počítačích se systémem Windows v prohlížečích Chrome a Firefox (Chrome používá termín "​karta",​ Firefox používá "​panel"​).+Po načtení klienta do webového prohlížeče mohou uživatelé používat ​mimo navigační ovládací prvky na kartách ​také klávesové zkratky pro navigaci. Níže uvádíme několik tipů pro navigaci v prohlížeči,​ které lze používat v počítačích se systémem Windows v prohlížečích Chrome a Firefox (Chrome používá termín "​karta",​ Firefox používá "​panel"​).
  
   * **Otevřete nový panel prohlížeče** pomocí kláves //​**"​Ctrl-T"​**//​ nebo klepnutím na tlačítko //​**"​nové karty"​**//​.   * **Otevřete nový panel prohlížeče** pomocí kláves //​**"​Ctrl-T"​**//​ nebo klepnutím na tlačítko //​**"​nové karty"​**//​.
/var/www/eg-wiki.osvobozena-knihovna.cz/data/attic/sluzebni_klient/klavesove_zkratky_a_otvirani_panelu.1584814668.txt.gz · Poslední úprava: 2020/03/21 19:17 autor: zuzanaz