Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


opac:zmena_adresy

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
Následující verze
Předchozí verze
opac:zmena_adresy [2019/09/20 15:51]
ece
opac:zmena_adresy [2020/04/16 17:42] (aktuální)
zuzanaz [Mohlo by Vás také zajímat]
Řádek 3: Řádek 3:
 ===== Zadání nové adresy ===== ===== Zadání nové adresy =====
  
-  * Přihlašte se do svého čtenářského konta +  * Přihlašte se do svého čtenářského konta. 
-  * Vyberte kartu //​**"​Osobní údaje a nastavení"​**//​. Otevře se záložka //**"osobní ​údaje"​**//​. +  * Vyberte kartu //​**"​Osobní údaje a nastavení"​**//​. Otevře se záložka //**"Osobní ​údaje"​**//​. 
-  * V sekci //​**Adresy**//​ klikněte na odkaz //​**"​Upravit adresu"​**//​ v dolní části stránky \\  \\  {{:​opac:​zmena_adresy.png?​600|}}\\ \\ \\ +  * V sekci //​**Adresy**//​ klikněte na odkaz //​**"​Upravit adresu"​**//​ v dolní části stránky\\  \\  {{:​opac:​zmena_adresy.png?​600|}}\\ \\ \\ 
-  * Vedle stávající adresy se zobrazí zvýrazněná sekce pro vložení nové adresy. Pole pro jednotlivé údaje jsou předvyplněné údaji z původní adresy \\  \\ {{:​opac:​zadani_adresy.png|}} \\ \\ \\ +  * Vedle stávající adresy se zobrazí zvýrazněná sekce pro vložení nové adresy. Pole pro jednotlivé údaje jsou předvyplněné údaji z původní adresy\\  \\ {{:​opac:​zadani_adresy.png|}} \\ \\ \\ 
-  * Do pole "Typ adresy"​ zadejte buď //​**"​Trvalé bydliště"​**//​ nebo //​**"​Kontaktní adresa"​**//​ +  * Do pole "Typ adresy"​ zadejte buď //​**"​Trvalé bydliště"​**//​ nebo //​**"​Kontaktní adresa"​**//​. 
-  * Vypňte pole "​Ulice",​ "​Město/​Obec",​ "​Země"​ a "​PSČ"​. Ostatní údaje můžete nechat prázdné.  +  * Vyplňte pole "​Ulice",​ "​Město/​Obec",​ "​Země"​ a "​PSČ"​. Ostatní údaje můžete nechat prázdné.  
-  * Novu adresu ​potvrtdíte ​tlačítkem //​**"​Uložit změny"​**//​+  * Novou adresu ​potvrdíte ​tlačítkem //​**"​Uložit změny"​**//​.
  
-**Pozor: Adresa je uložena jako "​nevyřízená"​ a je platná teprve po potvrzení personálem knihovny.** Proto doporučujeme,​ abyste při návštěvě knihovny upozornili na zadání nové adresy+**Pozor: Adresa je uložena jako "​nevyřízená"​ a je platná teprve po potvrzení personálem knihovny.** Proto doporučujeme,​ abyste při návštěvě knihovny upozornili na zadání nové adresy.
  
 ===== Zrušení nepotvrzené adresy ===== ===== Zrušení nepotvrzené adresy =====
-Novou adresu, která dosud nebyla potvrzena personálem knihovny, ​ můžete kdykoli zrušit ​klikntím ​na odkaz //​**"​Zrušit nevyřízenou adresu"​**//​.+Novou adresu, která dosud nebyla potvrzena personálem knihovny, ​ můžete kdykoli zrušit ​kliknutím ​na odkaz //​**"​Zrušit nevyřízenou adresu"​**//​.
  
  
Řádek 24: Řádek 24:
 {{section>​opac:​opac#​Nastavení čtenářského konta, výpůjčky,​ rezervace...&​nodate&​nouser}} {{section>​opac:​opac#​Nastavení čtenářského konta, výpůjčky,​ rezervace...&​nodate&​nouser}}
  
-Byla pro Vás tato nápověda užitečná?​ Pokud máte nějaké náměty nebo připomínky,​ [[mailto:​knihovna@jabok.cz|napište nám]]+Byla pro Vás tato nápověda užitečná?​ Pokud máte nějaké náměty nebo připomínky,​ [[mailto:​knihovna@jabok.cz|napište nám]].
  
/var/www/eg-wiki.osvobozena-knihovna.cz/data/attic/opac/zmena_adresy.1568987478.txt.gz · Poslední úprava: 2019/09/20 15:51 autor: ece