Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


opac:prace_s_detailnim_zaznamem

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
Následující verze
Předchozí verze
opac:prace_s_detailnim_zaznamem [2019/09/20 15:38]
ece
opac:prace_s_detailnim_zaznamem [2020/04/16 17:50] (aktuální)
zuzanaz [Mohlo by Vás také zajímat]
Řádek 37: Řádek 37:
  
 ==== Obsah dokumentu, hodnocení čtenářů a další doplňující informace k dokumentu ==== ==== Obsah dokumentu, hodnocení čtenářů a další doplňující informace k dokumentu ====
-Klinutím ​na šipku na liště //​**"​Doplňující informace k obsahu"​**//​ se zobrazí karty s doplňujícími informacemi ​ k vyhledanému dokumentu, které mohou obsahovat+Kliknutím ​na šipku na liště //​**"​Doplňující informace k obsahu"​**//​ se zobrazí karty s doplňujícími informacemi ​ k vyhledanému dokumentu, které mohou obsahovat:
   * Obsah dokumentu   * Obsah dokumentu
   * Čtenářské hodnocení   * Čtenářské hodnocení
   * Případně další informace ​   * Případně další informace ​
  
-Mezi těmit kartami lze přepínat kliknutím na příslušný odkaz.+Mezi těmito kartami lze přepínat kliknutím na příslušný odkaz.
  
-Dopňkový obsah je do katalogu načítán z externího zdroje (obalkyknih.cz) a u některých titulů nemusí být dostupný.+Doplňkový obsah je do katalogu načítán z externího zdroje (obalkyknih.cz) a u některých titulů nemusí být dostupný.
  
 ==== Prohlížení regálu ==== ==== Prohlížení regálu ====
-Kliknutím na šipku na  liště //​**"​Prohlížení regálu"​**//​ se zobrazí další dokumenty s podobným tématem (umístěné na stejném regále). Podrobnosti viz  **[[opac:​prohlizeni_regalu|Prohlížení regálu]]**+Kliknutím na šipku na liště //​**"​Prohlížení regálu"​**//​ se zobrazí další dokumenty s podobným tématem (umístěné na stejném regále). Podrobnosti viz  **[[opac:​prohlizeni_regalu|Prohlížení regálu]]**.
  
 ==== Zobrazení záznamu ve formátu MARC ==== ==== Zobrazení záznamu ve formátu MARC ====
Řádek 59: Řádek 59:
  
  
-Byla pro Vás tato nápověda užitečná?​ Pokud máte nějaké náměty nebo připomínky,​ [[mailto:​knihovna@jabok.cz|napište nám]]+Byla pro Vás tato nápověda užitečná?​ Pokud máte nějaké náměty nebo připomínky,​ [[mailto:​knihovna@jabok.cz|napište nám]].
/var/www/eg-wiki.osvobozena-knihovna.cz/data/attic/opac/prace_s_detailnim_zaznamem.1568986700.txt.gz · Poslední úprava: 2019/09/20 15:38 autor: ece