Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


opac:nastaveni_vyhledavani

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Následující verze
Předchozí verze
opac:nastaveni_vyhledavani [2015/08/18 17:36]
ece vytvořeno
opac:nastaveni_vyhledavani [2020/04/16 17:39] (aktuální)
zuzanaz [Mohlo by Vás také zajímat]
Řádek 1: Řádek 1:
 ====== Nastavení zobrazení výsledků vyhledávání ====== ====== Nastavení zobrazení výsledků vyhledávání ======
-Online katalog standardně zobrazuje 10 vyhledaných záznamů na stránku. Tento počet je možné snížit nebo zvýšit nastavením ve čtenářském kontě +Online katalog standardně zobrazuje 10 vyhledaných záznamů na stránku. Tento počet je možné snížit nebo zvýšit nastavením ve čtenářském kontě
  
-  - Po [[opac:prihlaseni|přihlášení]] do čtenářského konta klikněte na záložku //**"Osobní údaje a nastavení"**// a poté zvolte kartu //**" Hledání a historie"**//+  - Po [[opac:prihlaseni|přihlášení]] do čtenářského konta klikněte na záložku //**"Osobní údaje a nastavení"**// a poté zvolte kartu //**"Hledání a historie"**//\\ \\ {{ :opac:nastaveni_poctu.jpg |}} \\ \\  
-  - Z rozbalovacího pole //**""Počet výsledků na stránku"**// vyberte požadovanou hodnot (minimální počet 5, maximální počet 50).+  - Z rozbalovacího pole //**"Počet výsledků na stránku"**// vyberte požadovanou hodnot (minimální počet 5, maximální počet 50).
   - Nastavení uložíte kliknutím na tlačítko //**"Uložit"**//.   - Nastavení uložíte kliknutím na tlačítko //**"Uložit"**//.
 +
 +
 +----
 +===== Mohlo by Vás také zajímat =====
 +
 +{{section>opac:opac#Přihlášení a osobní údaje&nodate&nouser&nofooter}}
 +{{section>opac:opac#Nastavení čtenářského konta, výpůjčky, rezervace...&nodate&nouser}}
 +
 +Byla pro Vás tato nápověda užitečná? Pokud máte nějaké náměty nebo připomínky, [[mailto:knihovna@jabok.cz|napište nám]].
 +
 +
/var/www/eg-wiki.osvobozena-knihovna.cz/data/attic/opac/nastaveni_vyhledavani.1439912213.txt.gz · Poslední úprava: 2015/08/18 17:36 (upraveno mimo DokuWiki)