Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


zpravy_a_statistiky:vytvoreni_a_sprava_slozek

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
Následující verze
Předchozí verze
zpravy_a_statistiky:vytvoreni_a_sprava_slozek [2013/10/10 10:26]
ece
zpravy_a_statistiky:vytvoreni_a_sprava_slozek [2013/10/10 10:28] (aktuální)
Řádek 27: Řádek 27:
 ===== Správa složky ===== ===== Správa složky =====
   - Pokud chcete složku přejmenovat, smazat, sdílet nebo naopak zrušit sdílení, klikněte na odkaz //**"Spravovat složku"**// v levé horní části rozhraní.   - Pokud chcete složku přejmenovat, smazat, sdílet nebo naopak zrušit sdílení, klikněte na odkaz //**"Spravovat složku"**// v levé horní části rozhraní.
-  - Vyberte požadovanou akci (např. přejmenovat složku. \\  \\ {{:wiki:obr-dok:zpravy-sprava-slozky.png|{{:zpravy_a_statistiky:zpravy-obsah-slozky2.png|}} \\  \\ +  - Vyberte požadovanou akci (např. přejmenovat složku). \\  \\ {{:wiki:obr-dok:zpravy-sprava-slozky.png|{{:zpravy_a_statistiky:zpravy-obsah-slozky2.png|}} \\  \\ 
   - Do rozhraní obsahu složky se vrátíte kliknutím na odkaz //**"Správa obsahu složky"**// v pravé horní části rozhraní.   - Do rozhraní obsahu složky se vrátíte kliknutím na odkaz //**"Správa obsahu složky"**// v pravé horní části rozhraní.
  
/var/www/eg-wiki.osvobozena-knihovna.cz/data/pages/zpravy_a_statistiky/vytvoreni_a_sprava_slozek.txt · Poslední úprava: 2013/10/10 10:28 (upraveno mimo DokuWiki)