Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


zpravy_a_statistiky:generovani_zpravy

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
Následující verze
Předchozí verze
zpravy_a_statistiky:generovani_zpravy [2013/02/13 22:43]
ece
zpravy_a_statistiky:generovani_zpravy [2013/02/13 22:44] (aktuální)
Řádek 26: Řádek 26:
   - V rozhraní pro zprávy zvolte složku //**"Výstupy"**// a vyberte složku, kterou jste v parametrech zprávy zadali jako výstupní složku.   - V rozhraní pro zprávy zvolte složku //**"Výstupy"**// a vyberte složku, kterou jste v parametrech zprávy zadali jako výstupní složku.
   - Vyberte výstup příslušné zprávy pomocí zaškrtávacího pole.   - Vyberte výstup příslušné zprávy pomocí zaškrtávacího pole.
-  - V horní části obrazovky vyberte z rozbalovacího menu položku //**Zobrazit výstup zprávy"**// a klikněte na tlačítko //**"Potvrdit"**//. \\  \\ {{:wiki:obr-dok:zpravy-vystupy.jpg|}}+  - V horní části obrazovky vyberte z rozbalovacího menu položku //**Zobrazit výstup zprávy"**// a klikněte na tlačítko //**"Potvrdit"**//. \\  \\ {{:wiki:obr-dok:zpravy-vystupy.jpg|}} \\ \\
   - Otevře se nový panel s názvem zprávy a s odkazy na výstupy zprávy. Pokud parametry použité šablony obsahují údaje pro tvorbu  grafu, v levé části obrazovky se zobrazí graf.    - Otevře se nový panel s názvem zprávy a s odkazy na výstupy zprávy. Pokud parametry použité šablony obsahují údaje pro tvorbu  grafu, v levé části obrazovky se zobrazí graf. 
   - Požadovaný formát výstupu zobrazíte kliknutím na příslušný odkaz.  \\  \\ {{:wiki:obr-dok:zpravy-vystupy2.jpg|}}   - Požadovaný formát výstupu zobrazíte kliknutím na příslušný odkaz.  \\  \\ {{:wiki:obr-dok:zpravy-vystupy2.jpg|}}
/var/www/eg-wiki.osvobozena-knihovna.cz/data/pages/zpravy_a_statistiky/generovani_zpravy.txt · Poslední úprava: 2013/02/13 22:44 (upraveno mimo DokuWiki)